Львівський гурт «Один в каное» вперше за дев’ять років існування випустив кліп

1251

Львівський інді-поп гурт «Один в каное» вперше за дев’ять років свого існування випустив кліп. Музиканти 14 січня опублікували на YouTube кліп на пісню «У мене немає дому», про це повідомило видання «Слух».

Пісня «У мене немає дому» увійде до наступного студійного альбому гурту, який планують випустити у 2019 році. Відеороботу зняв режисер Володимир Власенко. Саме цю пісню, за його словами, обрали не просто так.

«Коли я вперше почув цю пісню, я був у дорозі — їхав нічним рейсом до селища, де я виріс. Мій батько помер, і мені треба було продати будинок, що простоював порожнім вже довгий час. Згадуючи моменти із дитинства, я натрапив на лайв-версію треку «У мене немає дому». Вона була настільки проникливою і близькою до моїх думок, що я одразу почав шукати ідеї для візуального втілення цієї пісні. Містична атмосфера нічної подорожі, думки про мій власний дім і трек на повторі створили в уяві історію. Я одразу написав гурту в Facebook і запропонував своє бачення кліпу. На моє щастя, вони згодилися, і тепер я дуже радий показати широкому загалу результат нашої спільної роботи», — розповів Володимир Власенко виданню.

Інді-поп тріо «Один в каное» було створено у 2010 році у Львові. До складу гурту увійшли вокалістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський та перкусіоністка Олена Давиденко, яку згодом замінив Ігор Дзіковський. Гурт швидко набув популярності, хоча не мав традиційного промо.

У 2012 році гурт «Один в каное» здобув перемогу у російському конкурсі Metro On Stage. Після початку бойових дій на Донбасі колектив відмовляється виступати у Росії.

У 2016 році гурт випустив перший студійний альбом, до складу якого увійшли 25 пісень. Альбом не має назви.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини