Львівський аеропорт планує відкрити рейси до США, Франції, Канади та Португалії

2354

Під час заходів до Міжнародного дня туризму, що відбувалися у львівському аеропорту, директорка летовища Тетяна Романовська повідомила про затребувані напрямки та переговори з українськими та міжнародними авіакомпаніями,повідомляє Твоє місто з посиланням на прес-служба львівського аеропорту. 

«Найбільш затребуваними напрямками для пасажирів нашого аеропорту є рейси у Чикаґо, Нью-Йорк, Торонто, Вашингтон. Це ті завдання, над якими вся наша команда зараз дуже наполегливо працює. Ведемо активні переговори як з МАУ, так і з іноземними авіакомпаніями. Також гарний показник демонструє Париж, який має потенціал відкриття 2-3 рейсів у тиждень. Варто відзначити й попит на рейси у Португалію, зокрема Лісабон», — розповіла Тетяна Романовська.

За її словами, упродовж двох років Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького отримав приріст у мільйон пасажирів.

«Якщо у 2015 році було 738 тис. пасажирів, то цього року очікуємо 1 млн 700 тис. А на наступний рік планується 2,2 млн. А це, фактично, приріст у 0,5 млн щорічно», — додала керівниця аеропорту.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини