Львів’ян запрошують на унікальну виставку експонатів часів Моцарта

689

У Львові покажуть скрипку, на якій грав Моцарт, а також інші тематичні раритети.

13 липня у Палаці Потоцьких відкриють виставку експонатів часів династії Моцартів. Про це повідомляють організатори фестивалю, передає Твоє Місто.

Експозиція презентує музичні інструменти, партитури, предмети побуту на музичну тематику, живопис та ілюстрації часів династії Моцартів. Крім цього, відвідувачам представлять віднайдені цьогоріч тематичні раритети: келих та скрипка, які за припущеннями дослідників тримав у руках сам Франц Ксавер Фольфганг Моцарт, який мешкав у Львові.

Серед експонатів є й унікальна скрипка 1719 року з колекції Баворовських, виконана найкращим австрійським майстром того часу Даніелем Штадльманом – її очевидно тримав у руках видатний музикант, коли давав уроки юному Віктору Баворовському. Крім скрипки, представлять прижиттєвий портрет Франца Ксавера Моцарта, концертні афіші та живописні тй графічні твори театрального художника і пейзажиста.

Фото з відкритих джерел

Виставка відбудеться у межах співпраці Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького з фестивалем LvivMozArt.

Адреса: вул. Коперника, 15 (Палац Потоцьких)
Графік роботи: будні 10:00-18:00, вихідні 11:00-17:00.