Луцька студентка перемогла на Міжнародному кулінарному конкурсі (фото)

151

Студентка Коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки Юлія Нікончук виборола перше місце під час II Міжнародного кулінарногоконкурсу у Польщі.

Делегація з Волині впершезавітала у Європейський центр науки та виховання ОНР в Білій Підлясці на грандіозне дійство, яке об’єднало віртуозних майстрівз Польщі, Білорусії та України. Про це інформує Волинька правда із посиланням на коледж технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки.

Юлія Нікончук уже третій рік навчається у Коледжі, технологій, бізнесу та права, однак участь у змаганні такого рівня взяла вперше. «Нас надзвичайно тепло зустріли у Польщі, дуже дружня атмосфера», – наголошує дівчина. За умовами конкурсу, учасники за три години, які були визначені для практичного втілення кулінарних ідей, мали презентуватина розгляд журі дві страви: холодну закуску та основну страву. Особлива умова – виключно вегетаріанське меню.

«Я готувала сирні кульки на волованах з листкового тіста з овочами та вареники зі шпинатним соком, картоплею, квасолею та грибами під вершково-грибним соусом, – розповідає Юлія, – Ми хотіли продемонструвати особливості національної української кухні. Організатори посприяли, аби кожен студент почувався комфортно. Індивідуальне робоче місце було облаштоване плитою, пароконвектоматом та духовою шафою, це дало можливість не залежати від інших учасників у процесі приготування».

Така співпраця допомагає запозичити позитивний досвід та продемонструвати наявні вміння та навички, популяризувати коледж далеко за межами Волині, вдосконалювати навчальну базу та, як наслідок, рівень випускників відповідних фахових дисциплін.