“Лютий-березень”: Арестович дав новий прогноз щодо війни Росії проти України

587

Арестович також прогнозує падіння путінського режиму в РФ.

Радник Офісу президента України Олексій Арестович зробив новий прогноз щодо війни, заявивши, що в лютому-березні в Росії “зламається хребет”, передає ТСН.

Про це Арестович розповів у розмові з російським опозиціонером, юристом Марком Фейгіним.

“Ці придурки, які не вміють воювати, як і раніше, доводитимуть російську армію до стану повного нестояння і російське суспільство. І одного разу вузлик розв’яжеться і хребет зламається. Буде це лютий-березень, найімовірніше, – за моїми відчуттями, певними роздумами, темпами та оцінками і так далі. І падіння режиму всередині, обвалення всередині себе зробить всю ту роботу, яку не хоче робити Захід, і яку так важко і нудно робимо ми. Тож в принципі, все буде добре. Я тут не хвилююся”, – розповів радник ОП.

Він також пояснив неможливість подальшого існування путінського режиму.

“Путінський режим не може існувати в тому вигляді, в якому існує, після того, що він скоїв – з самою Росією перш за все. Він розірвав суспільний договір, новий не укладений, держава стрімко втрачає легітимність, конституція порушується публічно і брутально, монополія на насильство втрачена або роздана, ростуть нові сили ультраправих, які хочуть наводити лад методами відрубування голів і розбивання кувалдою. Така держава не може працювати як стійка система”, – переконаний Арестович.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини