Квартири на Печерську та маєтки: показали “скромне” життя суддів у справі Приватбанка

1293

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Ігор Качур і в.о. голови суду Володимир Келеберда, які визнали націоналізацію Приватбанку незаконною, не внесли до декларації будинки та квартири.  

Суддя Качур щоранку виїжджає на роботу із заміського будинку у селі Іванковичі, користування яким він не вказав у своїй декларації, вказують у розслідуванні, – пише Газета.юа.

Земельна ділянка, на якій розташований будинок, належить батькові судді Анатолію Качуру. За словами батька, будував маєток саме він, а не його син, однак проживає у маєтку, на території якого штучні ставки, гостьовий будинок, будка охорони та власна капличка, саме служитель Феміди.

Також у власності родини судді щонайменше 8 квартир у Печерському районі столиці: 4 із них придбані до початку роботи Качура у Окружному адмінсуді Києва, ще 4 — уже під час суддівства. Із них 3 – у житловому комплексі “Бульвар Фонтанів”, ціни на які стартують від 3,5 млн грн.

На них, за словами Качура-старшого, заробив теж він – нібито завдяки “лобізму законопроектів” у часи роботи у Верховній раді та Кабінеті міністрів. Водночас у відповіді секретаріату уряду на запит журналістів йдеться про те, що в період з 1992 по 2000 роки посадовий оклад Качура у Кабінеті міністрів становив від 6910 карбованців до 330 грн. Приблизно стільки ж він отримував на різних посадах у секретаріаті Верховної Ради у 2000-2005-х.

Також журналісти виявили, що після початку роботи в Окружному адмінсуді Києва родина помічниці судді Качура Олександри Панченко купила 2 квартири у Києві. В останній електронній декларації Панченко пояснення походження цих активів відсутні. Сама помічниця судді також відмовилася пояснити це журналістам.

Інший суддя з трійки у справі щодо Приватбанку — Володимир Келеберда — не вказав заміський будинок у селищі Літки. Будинок перебуває у власності екс-дружини судді Олени Келеберди. Попри розлучення, пара, за словами консьєржів, продовжує спільно проживати у київській квартирі. Також журналісти зафіксували, як Келеберда у домашньому одязі ходить біля будинку колишньої дружини. За словами судді, приїжджає він туди до дітей.

У 2013-2015-х ділянки тут отримала екс-дружина судді та його матір Марія Келеберда. У липні 2019-го поруч із ділянками екс-дружини судді отримав ділянку і брат судді Сергій Келеберда.

 
Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини