Кравчук закликає готуватися до усіх сценаріїв щодо агресії Росії

1083

Голова української делегації, колишній президент України Леонід Кравчук вважає, що бути готови до агpeсії Росії слід завжди, тим більше в останній час, коли до агресивної риторики почали вдаватися державні посадовці РФ.

Про це він заявив у програмі “Утро“, передає УП:

“Я чув слова Зеленського, що Україна готова до відбиття агpeсії. Справа в тому, що він сказав, що вона не те що сьогодні готова. Вона готова вже сім років, тільки різні рівні готовності.

Тому що важко сказати, коли Росія може привести в дію свою агpeсивну риторику. Тому що сьогодні ця риторика вже перебільшила рівень засобі масової інформації. Вона вийшла рівень міністра закордонних справ, рівень пана Козака, рівень Пєскова, тобто це вже рівень держави, де Україні прямо погрожують і суверенітетом і розвалом держави”.

“Не можна казати, що війна ось уже завтра почнеться. Але при такій риториці і при такому скупченні військ і от при таких агpeсивних діях на Донбасі ми повинні бути готові до будь-якого сценарію і Україна готова до цього”.

Кравчук додав, що на найближчій зустрічі в ТКГ у середу Україна буде піднімати питання скупчення російських військ на кордоні з Україною.

Також він висловив сподівання, що Росія розуміє, що “це не буде парад, якщо вони наважаться… і підуть війною проти України – це початок широкомасштабного конфлікту, який може перерости в третю світову вiйнy” і “це не буде легкий рух, як вони відчули це в Криму, це буде бій і вiйнa”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини