“Котіться до своєї Москви!” Росіянку жорстко відшили на курорті в Криму

27706

Росіянка, яка приїхала відпочивати до Криму з Москви, поскаржилася на грубе ставлення місцевих. У мережі їй різко відповіли, порадивши забратися з півострова.

На це звернула увагу блогер RoksolanaToday & Крим25% в Twitter. Жінку не влаштувало обслуговування в концертному залі “Ювілейний” в Ялті, передає Обозреватель.

“Мабуть, це свідома політика до відпочиваючих, тому що такою ненавистю палали їхні очі, таким задоволенням від них тхнуло, що вони нашкодили “цим з Москви”, що я просто вражена. Ну, значить Ялта обійдеться без моїх грошей”, – обурилася вона в одному з місцевих пабліків.

Їй в досить грубій формі відповіли місцеві жителі.

“Епічно і в мотлох роздерта спонсорша на пабліку Ялти місцевими жителями. Вона і русо-туристо в цілому. Коменти такі всі. Коротко – нафіг з пляжу”, – йдеться в пості.

“Котитеся в свою Москву і заберіть таких же” спонсорів “, які на відпочинок приїжджають зі своїм борщем”, – пишуть в коментарях до скарги росіянки.

“Нікому тут ваші гроші не потрібні. Приїдуть і вважають, що їм тут все повинні. Чи не приїжджайте. І повірте, ніхто не помітить вашої відсутності”, – обурилися кримчани.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини