Конкурс на прес-секретаря Зеленського виграла журналістка Юлія Мендель

2488

Журналістка Юлія Мендель перемогла у конкурсі на посаду прес-секретаря президента Володимира Зеленського.

Про це повідомляє theБабель із посилання на джерела, близькі до команди президента.

Мендель раніше працювала на телеканалах ICTV, «Еспрессо-ТВ» та «Інтері». Писала для українського Forbes і американського Politico. Кілька років як журналістка співпрацює з The New York Times.

За словами Ірини Побєдоносцевої, прес-секретарки «ЗеКоманди», на конкурс подали близько чотирьох тисяч заявок. На першому етапі перевіряли відповідність кандидатів базовим вимогам: володіння українською та англійською, грамотність, досвід роботи в суміжних професіях, вища освіта. Більшість претендентів відсіяли вже на цьому етапі.

Після телефонних співбесід залишилося близько ста учасників, а після обговорення вибрали 50, яким і надіслали творчі завдання.

«З п’ятдесяти людей у фінал вийшли троє. З ними особисто спілкувалися Зеленський і члени команди з Адміністрації президента. Претендентам вони влаштували імпровізовану прес-конференцію з несподіваними запитаннями. Той, кого інтервʼювали, заздалегідь не знав ані формат спілкування, ані тем. Щоразу питання були нові. Говорили українською та англійською мовами. Оцінювалося розуміння політичного контексту в Україні та світі, стресостійкість, світоглядні позиції, почуття гумору та швидкість реакції». — розповіла Побєдоносцева.

Вона не підтвердила і не спростувала Громадському інформацію про перемогу Мендель і сказала, що результати офіційно оголосять найближчим часом. Сама Медель також не підтвердила і не спростувала цю інформацію виданню theБабель.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини