“Коли займаєшся х@нею, грошей завжди не вистачає»: Антін Мухарський поділився секретами успіху та щастя

1105

Антін Мухарський, схоже, зрозумів, що таке щастя. І для цього, зазначає шоу-мен та письменник, йому треба було дожити до 50. Не бути «дьорганим невротиком» і робити, те, що любиш – ось основні передумови для відчуття повного щастя, вважає Мухарський.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook:

Мене ото часто питають: хіба ті пісні і книжки, що ви пишете годують? Тим більше українською….Хіба на телебачені було гірше? Ви ж там грубі гроші заробляли, то чого пішли??
В різні часи відповідав різне, віджартовувався, намагаючись не впадати в пафос і моралізаторство…
Але оце тіки зараз почув від себе відповідь схожу на правду: гарний ремісник кваліфіковано виконує замовлення за гроші, або створює щось з метою отримати за це гроші (вловити коньюктуру, моду, тренд) Митець же ж напряму виконує замовлення вищих сил, розуміючи що окрім відчуття внутрішньої гармонії із Всесвітом вони йому нічого не принесуть. Але тільки так можна зрозуміти й Соломона й Еклезіаста, Сковороду, Вольтера і Юнга, що в різних інтерпретаціях проказували ‘нема для людини нічого кращого, аніж плекати власний сад й насолоджуватися справами рук своїх’.
Оце сиджу на терасі, неквапом п’ю чай, а за спиною квітнуть квіти висаджені власними руками. З динаміка тихо співає Ненсі Сінатра, дружина щось там господарює… Батькам подзвонив. Привітав доньку з Днем народження. Дописав дитячу казку. Готую до виходу новий музичний альбом..
Для щасливого життя грошей багато не треба. Доречі, їх завжди вистачає, коли робиш улюблену справу. Коли ж займаєшся хуйнею грошей завжди не вистачає – отака філософська мудрість осяяла))
Тому якщо вам катастрофічно не вистачає грошей – це ознака того, що ви щось робите не так.
Кидайте все нах… Сідайте, заварюйте чай, слухайте улюблену музику, а головне не робіть різких рухів…
Бог не любить дьорганих невротиків.
Прислухайтесь до себе і почніть робити те, чого вам дійсно хочеться, а не те, що вимагає від вас соціум (батькі, діти, керівництво, вчителі, моральні і аморальні авторитети)))
Навчитися бути щасливим не важко. Але інколи для того, щоб цьому навчитися треба прожити років 50)))
Всім ЦЬОМ)) Люблю вас друзі!!


Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти думку авторів. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини