Коли росіяни пішли війною на Україну, вони врахували все! Все! Крім одного фактора

2230

Коли росіяни пішли війною на Україну, вони врахували все! Стан нашої, практично неіснуючої армії. Порожню скарбницю. Політичну криза і так далі … Все! Крім одного фактора. Непередбачуваність і позамежне почуття гумору українців. Таке неймовірне, що ми це звели в контрзброю по відношенню до російської пропаганди.

Ну згадайте ж 2014 рік. Наше інформпростір повністю віддано «на щит» окупанта. Перше вкидання. Слово яке характеризує рослина (яке говорити не буду, відразу забанити сцуки). Ми посміхнулися, ніс втерли і через день замовили собі відповідні шеврони.

Потім ми стали легіоном НАТО. «О! Супер! Дякую за ідею! », Сказали українці і з’явилися нові шеврони на їх військовій формі. А потім були снігурі, два раба, поїзд з якого знімають в Національну гвардію і ще Бог знає що. І кожне їх вкидання ми проти них же і звертали, перевернувши це в стьоб. Ось зараз і звичайну полку з ДСП затусували їм туди, де їй і місце …

Так, ми непереможні! І ще, українці самі собі міністерство інформаційної політики!

Алексей Петров 

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Фото з відкритих джерел

Джерело: Українці всього світу