Коли Оксані було 9 років, її мати вирішила ампутувати їй ноги. Але через 15 років дівчина зробила неможливе!

1759
Коли Оксані було 9 років, її мати вирішила ампутувати їй ноги. Але через 15 років дівчина зробила неможливе!

Коли в 1989 році в українському місті Хмельницький народилася Оксана Бондарчук, лікарі були в жаху: велика частина ніг малятка була відсутня. Її ручки були викривлені, у неї не було великих пальців рук і нігтів, крім того, у дівчинки були вражені нирки. Швидше за все, дефекти були наслідком аварії на Чорнобильській атомній станції, що трапилася трьома роками раніше.

Батьки Оксани були в жаху від того, що радіація назавжди спотворила їх дитину. Вони не були готові взяти на себе відповідальність за інваліда і віддали дитину в дитбудинок. Більше вона ніколи не бачила батьків.

7 років, які дівчинка провела в дитбудинку, Оксана воліла б назавжди забути. Дитину-інваліда принижували, били і морили голодом. Єдине, що надавало їй сили, — це віра в те, що одного разу вона потрапить в сім’ю. 5-річна дівчинка ще не розуміла того, що знали вихователі: ніхто не захоче удочерити каліку.


Однак «на загальний подив сталося диво: жінка з іншого боку земної кулі побачила фотографію Оксани і зрозуміла, що малятко повинно стати її дочкою. Гай Мастерс з Цинцинаті, США, не побоялася того, що дівчинка була інвалідом.

Вони зустрілися вперше, коли Оксані було 5, але через українські закони на удочеріння пішло ще довгих два роки. Весь цей час Оксана жила в страху, що Гай ніколи більше не повернеться. Однак, прийомна мама всіляко підтримувала дитину: вона постійно надсилала Оксані фотографії її нового будинку і писала їй зворушливі листи.


Рішенню Гай дивувалися не тільки вихователі дитбудинку, а й всі її знайомі: вони не могли зрозуміти, чому вона не удочерила здорову дитину. Однак впертість американки врятувало Оксані життя.

Дівчинці було майже 8 років, коли вона вперше поїхала в США. У дитинстві вона ще могла ходити навшпиньки, проте з віком її ноги слабшали і більше не могли витримувати її ваги. Нова сім’я робила все можливе, щоб піклуватися про неї. Американські лікарі змогли виправити її викривлені ручки, але з ногами все було  складніше. Медики порадили ампутувати ноги Оксани, щоб вона жила більш повноцінним життям на протезах. У віці 9 років вона втратила ліву ногу, а через рік втратила і праву.

Небезпечна операція пройшла без ускладнень, і Оксана швидко навчилася ходити на протезах. Незабаром вона могла бігати і навіть кататися на роликах і їздити на велосипеді! Такого щастя дівчинка не могла собі уявити навіть у найсміливіших своїх мріях! Одного разу Оксана знайшла те, що стало пристрастю всього її життя — гребля! Дівчина стала справжньою легендою паралімпійського спорту.


У 2012 році на літній Паралімпіаді в Лондоні Оксана завоювала медалі в змаганнях з веслування, а два роки по тому на зимовій Паралімпіаді в Сочі стала призером в лижних гонках! Популярність дівчини росла, і незабаром спортивний журнал запропонував їй знятися в еротичній фотосесії, яка вразила весь світ!

Дівчині дійсно нема чого соромитися: у неї сильне, красиве тіло, і вона здатна досягти всього, чого тільки забажає! Багатьом людям потрібно багато чому у неї повчитися!


Незважаючи на своє хворобливе минуле, Оксана неодноразово відвідувала Україну, де її вважають справжньою героїнею. У 2015 вона приїжджала на батьківщину, щоб підтримати поранених солдатів! Дівчина також відвідала притулок, в якому провела своє сирітське дитинство.


Коли дивишся на фотографії цієї сильної і прекрасної дівчини, складно уявити, який жах їй довелося пережити. Кинута власними батьками, принижена дівчинка-інвалід отримала другий шанс в житті, коли Гай Мастерс удочерила її! Своєю історією Оксана і її мати довели, що немає нічого неможливого, і те, з чим не справляється тіло, зможе подолати сила духу!


Поділіться цією зворушливою і надихає історією зі своїми знайомими!

Фото з відкритих джерел

Джерело: Пошепки

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини