Коли дітям почнуть робити щеплення проти коронавірусу

872

Рішення про початок вакцинації дітей проти коронавірусу ухвалюватимуть експерти з імунізації при Міністерстві охорони здоров’я.

В інструкції до препарату Pfizer вже є дозвіл використовувати вакцину з 12 років, розповів головний санітарний лікар України Ігор Кузін в інтерв’ю ТСН.

“Інформація про вакцинацію дітей є обмеженою. Є декілька статей, опублікованих китайським урядом, про вакцинацію дітей від 3 років. Є кілька міжнародних статей щодо досліджень вакцинації дітей та підлітків. Ця інформація вивчається. Остаточне рішення ухвалюватиме національно-технічна група експертів з питань імунізації – ключовий дорадчий експертний орган МОЗ, де представлені кращі експерти у сфері імунізації. Вони проводять щотижневий огляд усіх наукових досліджень у світі, вивчають кращий досвід і рекомендують МОЗ змінювати або ні ті чи інші підходи”, – сказав Кузін.

Перед 1 вересня питання вакцинації підлітків вирішуватиме національно-технічна група, за словами Кузіна.

“Перед початком навчального року ми маємо розуміти тактику щодо вакцинації дітей та підлітків”, – зазначив головний санлікар.

Перші сертифікати про вакцинацію 5 липня вже з’явилися в додатку “Дія”. Запровадили два види сертифікату: міжнародний для подорожей та внутрішній для використання всередині країни.

Термін дії документа про щеплення становить один рік. Інформація про одужання від хвороби у сертифікаті дійсна пів року, негативний ПЛР-тест – 72 години.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини