Коля Лукашенко та його однокласниця прийшли на випускний у вбранні в кольорах прапора України

1582

17-річний молодший син незаконно обраного президента Білорусі Микола Лукащенко потрапив у конфуз під час випускного вечора. Підліток одягнув на свято блакитний костюм, а його однокласниця, яка стояла поряд, позувала в жовтій сукні.

Разом товариші, ймовірно, самі того не бажаючи, утворили комбінацію національних кольорів України. На іронічну ситуацію звернув увагу український журналіст Володимир Горковенко в Facebook, передає Обозреватель.

“Про символізм. Коля Лукашенко прийшов на випускний у синьому костюмі. Поряд з ним однокласниця була у жовтій сукні. Вийшов прапор України. Здається, дуже прямолінійний натяк вусатому таргану”, – написав автор.

Як відомо, в 2022 році юний син диктатора закінчив білоруську школу з золотою медаллю, що висвітлили на державному телеканалі. Назву навчального закладу його батько публічно не розголошував від 2020 року, коли в Білорусі пройшли протести.

Сам Лукашенко в день випускного вечора свого сина звернувся до молоді білорусі з промовою про тяжкі шкільні роки та необхідність визначитися з майбутнім шляхом.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини