Книга львівського видавництва перемогла в номінації Книги року ВВС Україна

990

ВВС News Україна оголосила переможців премії Книга року ВВС-2018. У новій номінації «Есеїстика» перемогла збірка «Церебро» Андрія Бондаря, що вийшла друком у «Видавництві Старого Лева», повідомляє Твоє Місто з посиланням на ВВС Україна.

“Цей письменник пише про речі звичайні, щоденні, побутові. Втім, у його словах вони набувають зовсім інших значень. І важко зрозуміти, де та межа – між реальністю і його вигадкою. Оповідач часто потрапляє в ситуації курйозні, трагікомічні. Виручає завжди філософська іронія. І навіть безнадійна пригода в руках Бондаря може стати чудовим літературним сюжетом”, – говорить випускова редакторка BBC News Україна та координаторка конкурсу Марта Шокало.

Книгою року-2018 став роман Юрія Андруховича «Коханці юстиції», а переможцем у номінації Дитяча книга року ВВС-2018 журі обрало книгу Сашка Дерманського «Мері».

Додамо, що до короткого списку конкурсу «Книга року ВВС-2018» потрапило всього три книги «Видавництва Старого Лева». «Ватага веселих волоцюг» Андрія Бачинського та «Mox Nox» Тані Малярчук претендували на перемогу в номінації дитячих видань.

Письменник Андрій Бондар презентував збірку короткої прози «Церебро» у межах 25 Book Forum 2018.

Андрій Бондар: «”Церебро” – це шлях від реалізму у сферу магічного» © starylev.com.ua
Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини