Кличко: “Starbucks вивчає питання виходу на ринок України”

1452

Американська мережа кав’ярень Starbucks вивчає питання виходу на український ринок.

Про це повідомив київський міський голова Віталій Кличко на виступі в Українському Домі у Давосі, передає Громадське з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Він запевнив, що «зробить усе можливе для заходу американської мережі кав’ярень в Україну».

Заклади Starbucks розташовані у 55 країнах світу. Загальна чисельність цих кав’ярень у містах світу сягає понад 20 тисяч.

Щороку в Давосі відбувається одна з найпрестижніших світових подій — Всесвітній економічний форум. На швейцарський гірськолижний курорт з’їжджаються представники  сотень країн світу — від молодих бізнесменів і громадських діячів до лідерів провідних держав.

Разом із Всесвітнім економічним форумом у Давосі відбуваються дві українські події, які, однак, прямого стосунку до форуму не мають і тривають поза його межами. Уже традиційно — «Український сніданок», який організовує фонд Віктора Пінчука. А також нова подія — «Український дім», на якому український бізнес презентуватиме свій потенціал для іноземних інвесторів.

Цьогоріч на «Українському сніданку» говоритимуть про роль України в змінах клімату, підтримку міжнародної спільноти в боротьбі за територіальну цілісність, а також про європейські трансформації.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини