“Кінець епохи “Сватов”. Здолаємо разом” – Оксана Забужко

8148

Українська українська письменниця та поетеса Оксана Забужко на своїй сторінці у Facebook міркуванням з приводу того, як вберегти Україну:

КІНЕЦЬ ЕПОХИ “СВАТОВ”.
ЗДОЛАЄМО ЇХ РАЗОМ!

Частина І

Нижче – мої міркування з приводу того, як нам вберегти Україну. Бо – ні, ще НЕ пізно (не слухайте тих, хто каже “всьо пропало, Зеленський уже президент”!), – і ні, НЕ “нічого страшного не станеться, однаково, Зеленський чи Порошенко”: цей допис пишу для тих, хто розуміє/відчуває, що під прикриттям гри в Вову-Кіндерсюрприза Україну хоче забрати в пряме правління не просто Коломойський (це проміжний етап, “всього лише” дефолт!) – а Москва, з усіма наслідками, відомими як з історії 20-го ст., так і з трагедії наших окупованих територій: Вову невипадково УЖЕ обряджають під фюрерка-тітухана – стадіонний ролик, скопійований з “Мефісто”, телефонне хамство з верескливими чекістськими інтонаціями – все це не передвиборче шоу, а підготовка до СПРАВЖНЬОЇ диктатури з ВІРТУАЛЬНИМ диктатором, той самий “сценарій А”, який свого часу Кремль готував був “під Януковича” – і от тепер запускає нам за допомогою своєї ОСТАННЬОЇ ЗБРОЇ, давно закладеної бомби сповільненої дії: московського токсичного шоубізу.
ЯК ДО ЦЬОГО ДІЙШЛО? (для тих, хто раніше не цікавився цим питанням)
Про “технології розтління”, або про те, як московський шоубіз послідовно деморалізував Україну від початку 2000-х рр., я докладно писала в “І знов я влізаю в танк…” (див. на фото, чим ця книжка кінчається!). Хто не встиг прочитати – соррі, зараз на такий лонґрід запізно)), але, будь ласка, знайдіть час і подивіться два відео, щоб розуміти глибину і серйозність хвороби (розуміти, що це не “за 5 років” сталося, не “Порошенко довьол” – що “феномен Зеленського” таїть під собою, як фурункул – підшкірний набряк, тонни й тонни ментального гною, закачувані в організм українського суспільства довгі роки, і того гною, за давністю, ми “не помічали”, – а ось тепер уже “не помічати” годі, тепер – або ми почнемо його виводити з організму, або він нас уб’є). Отож для тих, хто не в темі:

1. Мій виступ у грудні 2012 р. – про деморалізацію України через медіапростір https://www.youtube.com/watch?v=cfhkGul7-VM&t=3s (за Зеленського голосують ті самі сільські вчительки, які замовляли своїм учням стриптизершу, і водії міжміських автобусів, які брали надбавку за те, що крутитимуть в дорозі “Сватов”, – інформвійна проти України почалася ще в 1990-ті, і метою цілої цієї, на позір мирної, “епохи Сватов” було – відбити нам інстинкт небезпеки: щоб українці перестали реаґувати на образу гідности й хіхікали, як Юля перед Путіним, коли видресирувані “лучшимі маскофскімі прадюсерамі” зеленські здають нам в очі аналізи, глумлячись і з нашої держави, і з нашого гімну, і з наших мертвих, – щоб ми при тому не відчували болю/гніву/обурення, а вже конкретна виборча технологія спрацьовує тільки тоді, коли лягає на цю, попередньо інстальовану ЦІННІСНУ БЕЗЗАХИСНІСТЬ);

2. Хрестоматійне інтерв’ю Юрія Безменова 1984 р. про андроповську концепцію “гібридної війни” (т.зв. “активные меры” (с)) – воно є на ютюбі і з укр. субтитрами https://www.youtube.com/watch?v=pHRwG0wSLis, я його тут уже не раз рекламувала як обов’язкове для перегляду всім, починаючи від старших класів середньої школи, але якщо геть не маєте часу, то зосередьтесь на останніх 20 хв. (від 1:07:30), де розповідається, як за 15-20 рр. (мінімум одне покоління), шляхом проникнення в освіту й ЗМІ, рос. спецслужби здійснюють ДЕМОРАЛІЗАЦІЮ атакованої країни – це 1ша стадія її “захоплення зсередини” (мета – цитує Безменов підручник КГБ 1970-х рр. – “змінити вам картину світу настільки, щоб, попри купу інформації, ви не змогли прийняти розумного рішення в інтересах власної безпеки й безпеки своєї країни”: саме це й відбулося на цих виборах).

А вже після цього приходить “технологія ведмедика Волдо” (ця вже нова, її краще видно, про неї див. мій недавній виступ на Безпековому Форумі https://www.youtube.com/watch?v=THYM3viV9rs&t=2s).
МИ ЗАРАЗ ТУТ (с)

ПИТАННЯ: ЧИ МОЖНА ЗА 5 ДНІВ ВИПРАВИТИ ТЕ, ЩО ВИКРИВЛЯЛОСЯ 15-20 РОКІВ?”

Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти думку авторів. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.

ПОДІЛИТИСЬ