Хто представлятиме Україну на Євробаченні-2018: список кандидатів

3951

Перший етап Національного відбору на Євробачення-2018 завершився, і ми вже знаємо імена півфіналістів, які будуть боротися за право представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі в Лісабоні.

Цьогоріч у Нацвідборі на Євробачення-2018 візьмуть участь 18 виконавців. Серед них є як досвідчені артисти, так і новачки української сцени.

Нацвідбір на Євробачення-2018: Melovin представив свою конкурсну пісню

Учасники Нацвідбору на Євробачення-2018: список

 1. The Erised
 2. Сергій Бабкін
 3. СONSTANTINE
 4. Kozak System
 5. The ВЙО
 6. Julinoza
 7. Dilemma
 8. KAZKA
 9. Yurcash
 10. Mountain Breeze
 11. Ingret Kostenko
 12. Vil’na
 13. LAUD
 14. TAYANNA
 15. KADNAY
 16. Pur: Pur
 17. MELOVIN
 18. ILLARIA

Музичний продюсер конкурсу Руслан Квінта зазначив, що головною відмінністю Нацвідбору-2018 є те, що в складі півфіналістів хлопців більше, ніж дівчат, а всі пісні – авторські.

За час, поки йшов перший етап відбору, ми отримали понад 1000 заявок. Це говорить про те, як сильно розвивається наша музична індустрія. Я гордий тим, що сьогодні українські пісні набувають абсолютно нового обличчя – сучасного, модного. І саме на якісну пісню ми робили ставку. У ній повинна бути і любов до музики, і сміливе рішення, і обличчя артиста. Неважливо – відомий він чи ні, – зазначив Квінта.

У прямих ефірах Нацвідбору буде представлено близько 16 музичних жанрів, серед яких indi pop, authentic, reggie, house, experiment pop, folks тощо. Уже 19 січня відбудеться жеребкування, результати якого визначать порядок виступів учасників у півфіналах.

Джерело: Радіо МАКСИМУМ

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини