Хлопчик із Сум розробив музичну комп’ютерну гру і переміг у конкурсі в Лос-Анджелесі

994

Олександру Глущенку всього всім років, з яких два – він займається програмуванням

Восьмирічний хлопчик із Сум Олександр Глущенко розробив музичну комп’ютерну гру. За це і став переможцем Міжнародного конкурсу в Лос-Анджелесі серед однолітків. Скільки часу знадобилося хлопцю, щоб здивувати світ і чим він ще захоплюється – дізнавалися журналісти “5 каналу”.

Третьокласник Сашко Глущенко демонструє комп’ютерну гру, яку розробив сам. Для цього йому знадобилося два тижні. Хлопчик розповідає, іноді ідеї до нього приходили, навіть уночі. А все через шалене захоплення музикою.

Пояснює: “Коли я був маленьким, я дуже любив грати на фортепіано. І зробив про нього гру. В цій грі можна змінювати інструмент, гучність та темп”.

У розробленій грі можна прослухати сім пісень, навчитися самостійно грати їхню мелодію та покласти на неї текст, який з’являється на екрані. Наставник Сашка – Богдан Облапенко – каже, що такого рівня складності програм не бачив навіть у випускників дитячих комп’ютерних шкіл. А його вихованець займається програмуванням лише два роки.

Підкреслює: “Візуально цей скетч-проект може здаватися простим , бо він працює передбачувано. І через це складається таке відчуття цілісності, ніби воно так і має працювати. Але для того, щоб цього добитися, треба дуже багато роботи”.

Розробка Сашка Глущенка отримала перше місце на міжнародному конкурсі в Лос-Анджелесі в категорії “віртуальна музика” серед дітей. Окрім програмування, сумський третьокласник захоплюється малюванням, бальними і спортивними танцями, та “на відмінно” вчиться у школі.


“Час від часу в мене виникає запитання до Саші, може ми якийсь гурток покинемо, десь ми не будемо займатися? Але Саша мені постійно повторює, що йому все подобається і так як ми відвідуємо, так ми і будемо відвідувати”, – розповідає мати Ольга Глущенко.

Нині юний програміст удосконалює свою розробку. Він хоче поліпшити дизайн гри, додати пісень та перекласти її щонайменше двома мовами: англійською та російською.

Джерело: 5 канал

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини