Картини Тетяни Яблонської та Марії Примаченко надихнули Andre Tan X Катю Осадчу на нову колекцію

640

Український дизайнер Андре Тан та відома телеведуча Катя Осадча представили свою нову спільну колекцію. Її особливістю став унікальний авторський принт: на сукнях і светрах розцвіли мальви і волошки з картин Тетяни Яблонської та Марії Примаченко.

Як повідомила пресслужба Андре Тана, в осінню капсулу під назвою Timeless увійшли затишні светри з високим горлом, трикотажні брючні костюми та кардигани на великих ґудзиках, елегантні сукні та спідниці. Не забули й про головні убори: кепі, обруч з бантом та капор – знакові аксесуари в гардеробі Каті. Це прості речі, що легко поєднуються між собою і будуть актуальні багато років, незалежно від трендів. Кольори колекції також поза часом: білий, сірий та відтінки бежевого. Велику увагу Андре та Катя приділили матеріалам, обравши ніжний шовк та м’який кашемір, передає Обозреватель.

Пояснив дизайнер і вибір принта для нової колекції, наголосивши на важливості самоідентифікації.

“Ми з Катею багато років своєю професійною діяльністю популяризуємо Україну та українську культуру у світі. Для нас важлива національна самоідентифікація. Тому, розпочинаючи роботу над нашою новою спільною колекцією, ми вирішили звернутись до творчості двох видатних українських художниць: Тетяни Яблонської та Марії Примаченко. Принти на сукнях, светрах та кардиганах створені за мотивами їх картин. Кожна квітка у малюнку має своє значення. Наприклад, волошка в українській традиції – це символ вірності, скромності та душевної краси, а мальва – любові до рідної землі та спадщини предків. Українські жінки вишивали ці квіти на сорочках, як обереги. Це речі, що зігрівають не тільки тіло, а й душу”, – розповідає Андре Тан.

“Наша модна співпраця з Андре отримала продовження. Як і в літній капсулі, мені було важливо, щоб це були речі не на один сезон. Це стосується як дизайну, так і матеріалів. Після довгих пошуків ми втілили в колекції головний тренд цієї осені: athflow. Це поєднання спортивних елементів та вишуканих матеріалів, баланс між модою та комфортом.

Для мене вже давно комфорт став чи не найголовнішим критерієм вибору повсякденного одягу. Взимку я роблю ставку на ті речі, в яких буду почуватися зручно і тепло під час перельотів і відряджень, прогулянок з дітьми та зустрічей з друзями. В нашій колекції Timeless ви знайдете універсальні речі, які підходять для всіх цих випадків, адже сучасній жінці іноді бракує часу на перевдягання”, – ділиться Катя Осадча.

Колекцію Andre Tan X Катя Осадча буде представлено ​​в 40 магазинах Andre Tan по всій Україні, а також на сайті andretan.ua вже 22 жовтня.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини