Канадські лікарі безкоштовно прооперують у Львові близько десяти важкохворих дітей

1323
Канадські лікарі безкоштовно прооперують у Львові близько десяти важкохворих дітей

Делегація канадських лікарів із SickKids Hospital, що в Торонто, проведе понад 50 безкоштовних консультацій та 7 складних операцій хворим діткам з різних областей України. Деякі з оперативних втручань проводитимуть в Україні вперше.

Фото: Гал-інфо

Фото: Гал-інфо

Фото: Гал-інфо

Фото: Гал-інфо

Про це сьогодні, 18 червня, під час брифінгу розповів головний лікар Міської дитячої клінічної лікарні Львова Дмитро Квіт, передає кореспондентка Гал-інфо.

За його словами, до Львова прибуло шестеро канадських медиків-нейрохірургів, невропатологів та неонатологів на чолі з відомим професором Джеймсом Т. Руткою. Їхній візит вже вшосте відбувається в межах проекту співпраці між SickKids Hospital та Міською дитячою клінічною лікарнею.

«Крок за кроком ми прогресуємо в освоєнні новітніх медичних технологій у нейрохірургії. 6 років тому ми починали з ендоскопічних, мініінвазивних втручань. Минулого року розпочали оперувати важкі форми епілепсії. А цього року застосовуємо новітню технологію не лише для України, але й для країн Східної Європи – це встановлення спеціального вагостимулятора при важких формах епілепсії», – зазначив Дмитро Квіт.

Як додав Джеймс Т. Рутка, оперування та консультування маленьких пацієнтів відбуватиметься щодня впродовж всього візиту канадських медиків.

«Сьогодні ми провели операцію для дитинки, яка мала судомний синдром. Ці судоми спричиняла пухлина, яку нам вдалось повністю видалити. Наступна наша операція полягатиму у вживленні вагостимулятора. Така операція відбуватиметься у Львові вперше», – наголосив Джеймс Рутка.

Фото: galinfo

Джерело: galinfo

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини