Кампанія актора “Зоряних війн” Марка Гемміла відправила понад 500 дронів в Україну

411

У вересні голлівудський актор Марк Гемміл поговорив із Зеленським і став амбасадором фандрейзингової платформи UNITED24. Зірка розповів про успіхи своєї волонтерської діяльності.

Виконавець ролі Люка Скайвокера наголошував, що Україні потрібні дрони. За місяць часу за його допомогою Україна отримала понад 500 безпілотників, передає 24 канал.

Марк Гемміл розповів деталі своєї волонтерської діяльності

Актор розповів виданню Bloomberg, що саме безпілотники «визначають результат війни, вони захищають свою землю, свій народ, вони стежать за кордоном, вони – очі в небі».

Я був дійсно шокований, тому що мені дають ці оновлення принаймні два або три рази на тиждень про те, що відбувається. І мені повідомили, що отримано понад 500 дронів відтоді, як я почав цю діяльність, — поділився Гемілл.

Актор пригадав, що Володимир Зеленський запросив його стати амбасадором “Армії дронів” і це для нього стало честю. Адже він впевнений, що безпілотники потрібні українцям для захисту своєї землі, свободи та цінностей усього демократичного світу.

Що варто знати про “Армію дронів”

“Армія дронів” — це комплексна програма фандрейзингової платформи UNITED24, Генерального штабу ЗСУ, Міністерства цифрової трансформації та Держспецзв’язку. Вона передбачає систему закупівлі дронів та їхнє обслуговування. Крім цього, за програмою закріплений курс навчання українських захисників-пілотів.

Марк Гемілл, який зіграв джедая Люка Скайвокера у всесвіті “Зоряних воєн” вперше у березні підтримав Україну. У своєму твітері він опублікував урочисту пісню “Молитву за Україну” від українського хору в Нью-Йорку. Актор назвав це виконання духовного гімну України “зворушливим і чарівним”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини