“І ці повії вийшли в Америці на демонстрацію, щоб їм повернули гроші за їхню важку працю”, – Ірина Фаріон про 8 березня (відео)

2345

Учора українці розділились на два табори: на тих, хто далі святкує 8 березня і тих, хто принципово відмовляється від такого суперечливого свята. Не співпали думки і в політиків: одні подарували своїм дружинам тюльпани, а інші навіть і не хотіли їх отримати.

Свою думку стосовно 8 березня висловила колишній народний депутат України Ірина Фаріон в ефірі 112-каналу. На думку політика, цей день є “святом повій”.

«Мене чоловіки не вітають з 8 березня передбачаючи мою реакцію. Історичний контекст цього свята пов’язаний з протестом повій, з якими не розрахувалися матроси. І ці повії вийшли в Америці на демонстрацію, щоб їм повернули гроші за їхню важку працю», – розповіла націоналістка.

Окрім цього, політик зазначила, що зовсім скоро, 8 березня, як і 23 лютого, відійде у минуле:

«У нас давно в країні сформувалося ядро пань, а не жінок, які категорично не сприймають того, що не стосується нашої історії. І не треба з цього робити ніякої проблеми. 8 березня відійде так само, як 23 лютого. Це час і деколонізації нашої свідомості, і питання реального звільнення жінки і перетворення її в пані ».

Редакція може не поділяти думку авторів. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини