“Інфантильні д*вбой*би”: нардеп від “Слуги народу” потрапив у черговий скандал

1072

Народний депутат України від фракції “Слуга народу” Максим Бужанський потрапив у гучний скандал. Він обурився, чому в одній зі шкіл Дніпра батьки дітей не можуть здати гроші на люки, і назвав їх “інфантильними д*вбой*бами”.

Таку думку Бужанський висловив на своїй сторінці у Facebook. Він написав, що його як депутата від 25-го округу найбільше цікавлять навчальні заклади та лікарні, – пише obozrevatel.

“Школа, 1000 учнів. На території школи 20 (двадцять!!!) відкритих люків. Так собі лотерея, скільки з тисячі дітей ризикує зламати собі ноги кожного дня”, – зазначив він.

Нардеп від "Слуги народу" потрапив у черговий скандал

Депутат додав, що ціна одного люка – 500 гривень. Також він запропонував директору, щоб батьки самі зібрали гроші на них, адже так буде ефективніше, ніж чекати допомоги зі сторони.

“Жах в очах – ні, вони категорично проти, ми ледве змусили їх купити в школу декілька десятків перегорілих лампочок. Сказав директору, що, якщо не вистачить на люки, я їх куплю сам, не розорюся. Але прийду на збори і скажу батькам, що вони д*вбой*би. Інфантильні, до того ж. Мені не пох*р, що їхні діти можуть зламати ноги, – їм пох*р”, – написав “слуга народу”.

Пізніше Бужанський опублікував ще один пост і спробував виправдатися за свої слова.

“Вчора емоційно відреагував щодо школи, в якій тисяча дітей і 20 відкритих люків. Перегнув із епітетами, неправий, але давайте розберемося”, – зазначив він.

Нардеп продовжив шукати відповіді на запитання, чому ж батьки школярів нічого не робили протягом усього цього часу.

“Вибачте за “д*вбой*бів”, неправий однозначно. Ловіть “інфантилів” тоді. Ось це вже 100%”, – підсумував Бужанський.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини