Євробачення 2018: MELOVIN проігнорував російських журналістів: фото і відео

5765
меловін

Представник України на Євробаченні 2018 MELOVIN поділився думками та переживаннями з журналістами різних країн, однак відверто проігнорував російські медіа.

У Лісабоні пройшло офіційне відкриття Євробачення 2018, тож на блакитній доріжці з’явились представники всіх 43 країн-учасниць, ділячись враженнями та передчуттями з журналістами.

Представник України молодий і талановитий MELOVIN також порозмовляв з представниками медіа. Як відзначили самі журналісти, співак поводився дуже компанійсько та відкрито, жартував про вогонь на сцені та звернення Вєрки Сердючки. Також він зізнався, що не надто спілкувався з іншими конкурсантами, лише перекинувся кількома словами з Алєксєєвим, який представляє Білорусь цьогоріч. Українець додав, що Алєксєєв хороший хлопець.

У той же час, MELOVIN активно розмовляв та фотографувався з журналістами різних країн, окрім Росії, представників якої відверто ігнорував, як передають ЗМІ.

Відкриття «Євробачення-2018». Блакитна доріжка і український конкурсант MÉLOVIN! Підтримуйте його і підписуйтеся на ТСН Live, попереду багато цікавого.

Gepostet von ТСН Live am Sonntag, 6. Mai 2018

А ось і поява MELOVIN на блакитній доріжці:

MELOVIN на блакитній доріжці facebook.com/bighousemelovin
MELOVIN facebook.com/bighousemelovin
MELOVIN facebook.com/bighousemelovin

#EUROVISION2018@melovin_official #eurovision #esc2018 #ukraine #Lisbon #MELOVIN #BigHouseMelovin #UnderTheLadder

Gepostet von MÉLOVIN am Sonntag, 6. Mai 2018

Джерело Максимум

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини