ЄС підготував відповідь на випадок подальшої агресії РФ щодо України

842

Євросоюз підготував масштабні санкції на випадок подальшої агресії Росії щодо України, повідомила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн в інтерв’ю Le Journal du Dimanche.

“Будь-яка подальша агресія проти України підлягатиме санкціям з величезними наслідками. Вони вже готові. Європейські країни єдині і діють узгоджено зі США та НАТО. Ми хочемо добрих відносин з Росією, але це залежить від її дій. Вона має припинити свої провокації”, – цитує Ляйєн Gazeta.ua

Відповідаючи на запитання, чи не заморозить діалог між Росією та США процес інтеграції України з НАТО та ЄС і чи це не торкнеться також інших країн, таких як Вірменія чи Грузія, глава Єврокомісії сказала: “Ми глибоко поважаємо суверенітет цих країн, а також їхню територіальну цілісність та їхню здатність вирішувати свою долю” .

Вона наголосила, що Сполучені Штати також поділяють ці принципи. “Таким чином, український народ має вирішувати своє майбутнє”, – наголосила вона.

За її словами, підтримка ЄС проявляється в угодах про асоціацію та вільну торгівлю, які “необхідно вивчити та поглибити”, щоб торгівля товарами та послугами була більш прибутковою для України, а також для Грузії та Молдови.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини