“Йде 7 година марафону Зе. Без Богдана, без навушника, без підготовлених питань. Він 7 годин відповідає, чесно, прямо, і головне – сам” – кандидат політичних наук

174

“Сьогодні Зе продемонстрував, що повністю відповідає займаній посаді…”

Таку думку на своїй сторінці висловив виконавчий директор Українського інституту майбутньогу, державний і громадський діяч Віктор Андрусів:

“Йде 7 година марафону Зе. Можна мати багато питань до нього, бути не задоволеним, але факт є фактом – він 7 годин відповідає, чесно, прямо, і головне – сам. Без Богдана, без навушника, без підготовлених питань. При чому всім видно, який він виснажений.
Я не побачив жодної зради. Звісно, що є питання, є речі, з якими я не згідний. Але він чесно все пояснює. Свою логіку дій, свої мотиви.
Він в політиці тільки 5 місяців. Не 10 років, а 5 місяців. Але рівень розмови, глибина розуміння показує, що він дуже дуже глибоко в ситуації.
Він вчиться, швидко набирається, і оволодіває питаннями. Я впевнений, що ще через пару місяців його рівень буде дуже високий, і по багатьом речам, вже просто не вдасться його обманювати.
Я думаю, навіть вороги сьогодні мали б зняти перед ним шляпу.
Сьогодні Зе продемонстрував, що повністю відповідає займаній посаді.”

Йде 7 година марафону Зе. Можна мати багато питань до нього, бути не задоволеним, але факт є фактом – він 7 годин…

Gepostet von Victor Andrusiv am Donnerstag, 10. Oktober 2019

Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.