Як звільнену з полону Мар’яну Мамонову зустрічали з донечкою під лікарнею: щасливі кадри

5071

Вагітну військову медикиню з Рівненщини Мар’яну Мамонову звільнили з російського полону 21 вересня. Декілька днів потому вона народила доньку Анну.

Звільнену з полону Мар’яну Мамонову виписали з перинатального центру

1 жовтня жінку та її новонароджену доньку виписали із Волинського обласного перинатального центру. Обоє почувають себе добре. Про це розповіла керівниця перинатального центру Ірина Горавська, передає 24 канал.

В медичному закладі матір та дитина пробули 7 діб.

Під час виписки, Мар’яна розповіла, що дуже вдячна усім, хто був залучений до звільнення 215 бранців з російського полону та медикам, які їй допомагали в Донецьку, Чернігові та Луцьку.

Важко було перебувати в Оленівці, чути, що ми Україні не потрібні. Хвилювалася, щоб не родити дитинку там, хоча 99% того було, що я мала там родити. Але коли я приїхала на Україну – все, я заспокоїлась, вдома, – каже Мар’яна.

Новонароджену доньку вона назвала Анею. До слова, жінка була переконана, що вагітна хлопчиком. Натомість чоловік Мар’яни каже, що йому була байдужа стать дитини, хотів тільки, щоб вони повернулися живі, і малеча народилася здоровою, на рідній землі.

Як жінку зустрічали

На виписку до перинатального центру приїхали родичі подружжя, їхні знайомі та друзі. Приїхала привітати Мар’яну ще одна колишня військовополонена Анастасія Чорненька, з якою вони за час полону стали близькими.

Анастасія розповіла, що Мар’яна була не вередлива під час вагітності. І каже, Слава Богу, що встигли до пологів і, що все добре, вона здорова і з дитиною теж.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини