“Як тебе не любити, якщо ти мій?”: перша леді оригінально привітала Київ з днем народження

1471

Олена Зеленська оригінально привітала Київ з днем народження.

Незвичне звернення до столиці перша леді опблікувала на своїй сторінці в Instagram, передає Україна Неймовірна.

“У мене є друг. Ми з ним разом уже майже двадцять років. Для мене це – половина життя. Для нього – мить. Найкрасивіший з усіх! Я бачила багатьох, але завжди люблю повертатися до нього. Той, хто з першого дня прийняв мене такою, як я є, і подарував безліч щасливих моментів… З Днем народження тебе, друже! Як тебе не любити, якщо ти мій?

P.S. Кривий Ріг, любий, не ображайся! Ти також ювіляр (245 – не жарти). Привітаю особисто, коли приїду. Родичів можна вітати тільки так!”

View this post on Instagram

У мене є друг. Ми з ним разом уже майже двадцять років. Для мене це – половина життя. Для нього – мить. Найкрасивіший з усіх! Я бачила багатьох, але завжди люблю повертатися до нього. Той, хто з першого дня прийняв мене такою, як я є, і подарував безліч щасливих моментів… З Днем народження тебе, друже! Як тебе не любити, якщо ти мій? ⠀ P.S. Кривий Ріг, любий, не ображайся! Ти також ювіляр (245 – не жарти). Привітаю особисто, коли приїду. Родичів можна вітати тільки так!

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини