Як правильно вибрати розмір дитячого взуття?

5553

Коли мова йде про дитяче взуття, головним пріоритетом має бути комфорт та якість. Однак правило точної відповідності розміру актуальне лише для дорослих моделей, а коли мова йде про дитяче взуття, навпаки, нова пара повинна бути трохи більшою.

Щоб забезпечити належний догляд за ніжками вашої дитини і купити дитяче взуття правильного розміру, важливо знати, який допустимий запас. Магазин Intertop пропонує широкий вибір якісного дитячого взуття будь-якого розміру.

Який допустимий запас розміру дитячого взуття?

Необхідність запасу обумовлена, в першу чергу, швидким ростом дитячої стопи. Це не просто спосіб заощадити, а обґрунтована рекомендація лікарів-ортопедів. Поради щодо вибору розміру дитячого взуття залежать від сезону:

  • літо. Босоніжки та легкі кросівки повинні бути на 5-7 мм більшими за довжину стопи;
  • осінь і весна. Шкільні туфлі і черевики для повсякденного носіння слід купувати з трохи більшим запасом (7-10 мм);
  • зима. У теплих черевиках слід враховувати найбільший запас (1-1,5 см).

Що ще потрібно враховувати при виборі розміру?

Довжина стопи – не єдиний необхідний параметр для вибору дитячого взуття. Різні хлопчики та дівчатка можуть мати різний зріст, ширину стопи і навіть особливості пальців ніг. Ось кілька порад, які допоможуть вам вибрати правильний розмір взуття для вашої дитини:

  1. Нове взуття не повинно бути занадто тісним, оскільки це може призвести до появи мозолів і викривлення пальців.
  2. Не купуйте взуття, яке завелике на зріст (наприклад, босоніжки, які на 1,5 см довші за реальну довжину стопи), оскільки дитина почуватиметься некомфортно.
  3. Щонайменше раз на місяць батьки повинні перевіряти, чи не замалі дитячі туфлі чи босоніжки.
  4. Правильно виміряйте стопу дитини, щоб підібрати правильну колодку. Зазвичай це роблять, попросивши дитину стати на аркуш паперу, а потім обвести контур стопи. Довжину слід вимірювати за від великого пальця до найвіддаленішої точки п’яти.

Коли мова йде про дитяче взуття, найкращим місцем для покупок є магазин Intertop. Завдяки широкому вибору високоякісних моделей, ви можете бути впевнені, що знайдете правильний розмір для вашої дитини. Не забувайте враховувати допустимий запас при покупці дитячого взуття. Завітайте на intertop.ua вже сьогодні та знайдіть ідеальну пару взуття для свого малюка.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини