Як Львів зустрів бійців 80-ї бригади, які повернулись з Донбасу

2000

Сьогодні, 30 червня, Львів зустрів своїх Героїв-військовослужбовців 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, які повернулися з району виконання завдань під час операції Об’єднаних сил.

Фото: Вероніка Рой

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Військовослужбовці пройшли урочистою ходою від місця розташування 80-ї окремої десантно-штурмової бригади за маршрутом: вул. Стрийська – вул. Героїв Майдану – вул. Сахарова – вул. Коперника – просп. Свободи.

Об 11:00 год біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбулася святкова церемонія і зустріч військових.

Фото: Вероніка Рой

«Я хочу, щоби кожен з Вас мав серце Лева — того Лева, який є символом нашого славного міста. Я хочу вірити, що Бог дасть нам мудрих провідників, щоб ми здійснили те, що ми маємо здійснити, тому що це є наша земля, Богом дана земля. І вона завжди буде наша, і ми виженемо окупантів з нашої землі! Я гордий за кожного з Вас! Ви — слава і честь нашого міста. Ми вас любимо, шануємо і поважаємо! Низький Вам уклін від громади міста Львова. Слава воїнам 80-тої бригади, Слава Україні!», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий та нагородив подяками від громади міста військовослужбовців.

О 13:30 год у Міському палаці культури імені Гната Хоткевича презентували книгу спогадів учасників та очевидців оборони Луганського аеропорту.

Окрім цього, о 16:00 год на площі біля Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької пройшли  Всеукраїнські змагання з функціонального багатоборства «Ігри Героїв».

16 ветеранів – спортсменів з різних міст України (Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Миколаїв та інші) змагались з функціонального багатоборства. Функціональне багатоборство є програмою вправ на силу та витривалість, до складу якої входять переважно добірки аеробних вправ, зарядки та важкої атлетики і функціонального багатоборства. Міжнародний фінал змагань стартує у Києві у вересні цього року.

Фото: Вероніка Рой
Фото: Вероніка Рой
Фото: Вероніка Рой
Фото: Вероніка Рой
Фото: Вероніка Рой
Фото: Вероніка Рой
Фото: Вероніка Рой
Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини