“Я подаю в суд на Порошенка та Муженка” – ветеран АТО

437

“Двох зрадників України – колишнього президента Петра Порошенка і колишнього начальника генштабу Віктора Муженка запрошую зустрітися в суді.”

Про це на своїй сторінці у Facebook написав ветеран АТО, народний депутат України 8 скликання та командир батальйону “Донбас” Семен Семенченко:

“Дуже сподіваюся на їх явку і можливість плюнути обом зрадникам в обличчя. Ці два негідника в 2014 -2015 півроку не зміцнювали Дебальцеве. Потім здали Вуглегірськ і кілька днів брехали що він “наш”. Потім дали команду на виведення військ з Логвинове (що на головній трасі Артемівськ – Дебальцеве). Нібито “на ротацію”. Туди бадьоро зайшли війська РФ. Далі не попередили про це українські війська і наших офіцерів і солдатів півдня розстрілювали на цій трасі як в тирі. Далі зміцнитися оркам в Логвинове і загнали все угруповання Дебальцеве в полукотел. Потім генерал полковник Воробйов дав команду через голову Муженка – виводити війська з Дебальцеве. Тому що ще б пара днів і був би другий Іловайськ. А сивочолий “батько нації” гублячи скупі сльози в Мінську здав би Україну набагато крутіше ніж в підсумку вийшло з Мінськом -2.

І війська пішли “на вихід”. Проривалися полями і балками з боями. А дороги прострілювалися танками РФ. І ці два котловодца – Муженко з Порошенком кричали про “славну перемогу” і “геніальний плані відходу”, який вони «розробили”. А щоб заткнути рота тим хто бачив все на власні очі придумали казку про те як якийсь невстановлений “злий геній” передав Семенченку “цілком таємний план виведення військ з Дебальцевого”. Семенченко його вночі нiбито опублікував і два “геніальних полководця” всю ніч “змінювали плани виходу щоб врятувати солдатів”. Але я то ладно. Відбувся підлаштований аварією на дорозі 01.02.2015 (де був тільки поранений). Водій 128 – 200 (відірвало голову), “Медка” з «Донбасу» вбило, а кілька хлопців було поранено зi мною. Правда зверху “кришкою труни” полетіли заздалегідь заготовлені статті в «Обозревателе” про те “як п’яний Семенченко на БТРі врізався в медичну машину з породіллею”. Але то таке – бруду і так тоді лилося надто багато. Набагато більше не пощастило загиблому з інтервалом в кілька годин бригадному генералу Ісі Мунаеву, а також померлим з різним діагнозом з інтервалом в півроку основним учасникам тих подій (Генерал Воробйов помер у своєму кабінеті 11.02.2017. Заступник голови АП Таранов потонув, катаючись на водному мотоциклі 18.09.2016. Заступник командувача АТО Валентин Федичев, який командував безпосередньо в Дебальцеве, помер по дорозі на службу 26.10.2016).

Прочитавши кілька днів тому інтерв’ю Порошенка “Українській правді” я з подивом знову читаю цю маячню про «Семенченко опублікував секретний план виходу військ”. Ці два долбодятла а також їхні прихильники з числа “постійно вдячних” взагалі карту боїв бачили? Це ж не джунглі В’єтнаму це Донбас там все як на долоні видно. У чому полягав цей “цілком таємний план”? Здати Вуглегірськ і Логвинове? Підставити змучених боями солдатів під перехресний вогонь противника? Змусити бойового генерала Воробьева діяти на свій страх і ризик (тому що Порошенко з Муженком тримали солдатів в котлі до останнього)?

Ось тому я і подаю в суд. Там Віктор Муженко i Петро Порошенко покажуть де той фб- пост в якому я опублікував “цілком таємний план”, коли я це зробив і чому у них йде мор свідків. А так як Порошенко з Муженком 100% самі в суд не з’явяться, то паралельно подаю заяву в СБУ і ДБР про “державну зраду”. На самого себе. ГПУ та СБУ Порошенка не вистачило п’яти років при владі щоб мене притянути до відповідальності і опитати? Зроблю це за вас. А там, мерзоти, є така опція як “очна ставка”. І вам обом доведеться підняти свої дупи і прийти на цю процесуальну дію особисто. Без кортежів з мигалками і державної охорони. Обіцяю вам обом – ви отримаєте незабутні враження від нашої зустрічі, покидьки.”

Двох зрадників України – колишнього президента Петра Порошенка і колишнього начальника генштабу Віктора Муженка запрошую…

Gepostet von Семен Семенченко am Samstag, 3. August 2019

Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти думку авторів. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій