“Я не планувала, але тепер задумалася” – зірка “Квартал 95” Олена Кравець про кар’єру в політиці

1629

Зірка “Квартал 95” і проєкту “Жіночий квартал” Олена Кравець іронічно прокоментувала чутки про свої політичні амбіції. Водночас артистка навмисно не дала конкретної відповіді на запитання, чи цікавить її політична діяльність.

Кравець вказала, що “могла б стати хорошим політиком, тому що навчилася ухилятися від відповідей на конкретні запитання”. Про це йшлося в її монолозі в новому випуску “Жіночого кварталу”, – пише obozrevatel.

“Під час підготовки до місцевих виборів поповзли чутки, що я йду в мери Києва. Я не планувала, але, коли все це почула, задумалася. Подумала: якщо не йти  то чому, а якщо йти – то в чому”, – пожартувала Олена.

Олена Кравець пожартувала про кар'єру в політиці.

Артистка показала, що чудова опанувала важливе вміння для політика – відповідати на запитання так, щоб не внести жодної ясності.

“Щодо мерства. Можливо… Можливо, комусь цього й хотілося б, але ні… Немає нічого неможливого для жінки, яка ще не вирішила. Як бачите, я навчилася добре йти від конкретної відповіді, тому, можливо, політик із мене і вийде. А може, й ні“, – заявила вона.

У результаті зірка “Кварталу” дійшла висновку, що в мери вона все ж таки не піде.

“Я себе знаю. Я не зможу працювати в мерії, знаючи, що в сусідній будівлі ЦУМ”, – підсумувала Кравець.