Громада УПЦ (МП) у Чернівецькій області перейшла до Православної Церкви України

534

19 грудня мешканці села Шишківці, Кіцманського району разом зі священиком на зборах вирішили перейти з Московського Патріархату до Православної Церкви України

Про це повідомляє інформаційне агенство АСС.

Головний спеціаліст відділу з питань охорони культурної спадщини, національностей та релігії Чернівецької ОДА Сергій Бухаров розповів, що у церкві Різдва Пресвятої Богородиці зібралось близько сотні людей. Вони одностайно вирішили перейти із УПЦ МП до Православної церкви України.

“Сьогодні зранку на зборах усі присутні, крім однієї людини, проголосували за приєднання до Єдиної Помісної Церкви. Їх підтримав і священик, який проводив збори. Це поки перша громада в області, яка зробила такий крок. До цього шишківчани готувались із літа, люди збирали підписи за утворення Помісної Церкви. Потім чекали Об`єднавчого Собору”, – сказав Бухаров.

У агенстві заявляють, що мешканці села довго чекали на цю подію. Вона відбулась під головуванням архієпископа Чернівецького та Хотинського Германа, та священика церкви, протоієрея Дмитра Ходана, який є настоятелем храму упродовж 30-ти років.