Гройсман заявив, що готовий очолити уряд після виборів у парламент

1044

За його словами, важливим є формування сильної коаліції після виборів.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман готовий знову очолити Кабінет міністрів після парламентських виборів. Про це прем’єр заявив у інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”, – повідомляє ТСН.

За словами Гройсмана, він має розуміння, як далі продовжувати роботу в Кабміні. “Якщо український народ вирішить, що я і сформована нами команда будуть гідні представляти їх інтереси і реалізовувати ті завдання, які люди перед нами ставлять, то я готовий буду очолити уряд” , – сказав глава Кабміну.

Важливим є формування після виборів сильної і згуртованої коаліції, наголосив Гройсман. “Ефективність уряду залежить від того, наскільки воно може спиратися на парламентську більшість”, – сказав прем’єр-міністр.

Чи піде він з посади прем’єра на період передвиборчої кампанії, сказав: “Ми проаналізуємо, і я буду діяти так, як визначено законом. Кампанія кампанією, але держава – це набагато важливіше. Я краще буду менше брати участь у передвиборній кампанії і робити все для того, щоб у країні була стабільність, ніж навпаки”.

Нагадаємо, у квітні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що для участі в чергових виборах до Верховної Ради він сформує нову політичну силу.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини