Гройсман пригрозив відправити очільника “Нафтогазу” у відставку, якщо компанія не знизить ціни на газ

1093

Очільник уряду дав Коболєву час до 24 квітня.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що відправить у відставку голову “Нафтогазу” Андрія Коболєва, якщо компанія не повідомить про зниження цін на газ для населення від травня, – про це повідомляє ТСН.

Про це глава уряду сказав під час засідання уряду.

“До 24 квітня НАК Нафтогаз має повідомити українців, що ціна ринкова буде менше за 8,55 (гривень за кубометр газу — ред.). Якщо цього не відбудеться, я ініціюю відставку керівника “Нафтогазу” і буду просити уряд підтримати мою пропозицію”, – наголосив він.

За словами Гройсмана, уряд зробив достатньо для того, щоби ціни на газ для населення знизились від 1 травня до рівня ринкових цін, який наразі є нижчим за рівень регульованої державою ціни на газ.

Нагадаємо, 3 квітня, Кабінет міністрів схвалив постанову, якою надав можливість “Нафтогазу” знизити ціни на газ для населення від квітня 2019 року.

Згідно з рішенням, якщо кон’юнктура газового ринку демонструє зниження цін на газ для промисловості, “Нафтогаз” зобов’язаний продавати для населення газ за ціною, що визначається як середньоарифметична ціна газу, за якою державна компанія пропонує газ промисловим споживачам за умови передоплати. “Якщо ціна для промисловості зростає, “Нафтогаз” має продавати газ для населення за ціною, встановленою урядом України”, – повідомили в уряді.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини