Грала з “синім китом”: на Запоріжжі нацгвардієць врятував дівчину від самогубства

1022
синій кит

На Запоріжжі, 31 серпня, нацгвардієць 9-го полку оперативного призначення НГУ Леонід Стукало запобіг самогубству дівчини, яка мала намір стрибнути з греблі Дніпровської ГЕС. Про це повідомляє військова частина 3029 НГУ у Facebook.

Зазначається, що дівчина виконувала завдання гри “Синій кит”, своїх дій вона пояснити не могла. Соєю чергою, Леонід, їдучи на своєму автомобілі, побачив дівчину яка стояла на огороджувальних перилах греблі.

“Військовослужбовець негайно зреагував та зупинив автомобіль за 100 метрів від дівчини щоб не налякати її, обережно підійшовши до неї, Леонід переконав дівчину не укорочувати собі віку та допоміг їй перелізти через перила на проїжджу частину. Дівчина плакала та не могла пояснити свій вчинок”, – зауважено у повідомленні.

Військовослужбовець відвіз дівчину до відділу поліції де з’ясувалося, що вони зникла два дні назад і виконувала вказівки з гри “Синій кит”. Саме стрибок з плотини був її останнім завданням.

31 серпня, на лінію “102” надійшло повідомлення проте, що на вулиці Глінки, 2, сталося самогубство. Відомо, що хлопець з дівчиною вистрибнули з апартаментів “МОСТ-Сіті”. Прибувши на місце події, медики лише констатували смерть потерпілих. Біля тіл були розкидані пелюстки троянд.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини