Гра “Сторожова застава”: де завантажити

2985

Українці можуть зіграти у нову гру із технологіями доповненої реальності на основі вітчизняного фільму “Сторожова застава”.

Новозняте фентезі українського кіновиробництва “Сторожова застава” встановило новий рекорд касового збору українського кіно.
Вражаюча графіка, надзвичайно захопливий сюжет із особливим історичним підтекстом та професійна акторська гра допомогли зібрати фільму 8,2 млн грн з перших днів прем’єри.

За сюжетом фільму українська команда розробників Signal Red розробила гру-стратегію у жанрі tover defence із доповненою реальністю “The stronghold Defence” (“Сторожова застава: оборона”).

Основною ідеєю гри є будівництво гравцями оборонних веж, за допомогою яких вони мають завадити ворогам перетнути карту гри.

Оборона древнього Києва, будова захисних споруд від набігів половців, бої та багато іншого – це все чекає на вас у новоствореній грі.

Гра «The Stronghold Defence» («Сторожова застава: оборона») є безкоштовною і доступною для усіх користувачів AppStore та Google Play.

Для того, щоб активувати гру потрібно завантажити і роздрукувати спеціальну мітку-камінь. Далі, розмістивши її на горизонтальній поверхні гравець має навести камеру свого смартфона на зображення мітки.

Останні декілька років українськмй кінематограф перебуває на етапі відродження. Такий ж розвиток ми можемо спостерігати за ігровою індустрією України.

Внаслідок національної боротьби українського народу під час Революції Гідності в українській ігро- та кіноіндустрії з’явились десятки україномовних продуктів, що популяризують національну ідею та патріотизм, що свідчить про позитивне відродження якісного українського кіно.

“Захисти минуле заради майбутнього!” © “Сторожова Застава”

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини