“Готова повторити це у Києві”: Тихановська назвала Крим українським

1220

Лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська підтвердила, що окупований Крим належить Україні, а не Росії.

Про це вона заявила в інтерв’ю “Європейській правді”, пише ТСН

“Крим — український. Коли говориш невизначено — це не означає, що ти помиляєшся, ти просто говориш дипломатичною мовою. Зараз я чітко сказала, відповіла на запитання”, — наголосила Тихановська.

Лідерка білоруської опозиції хоче повторити свою позицію у Києві і чекає запрошення на візит від українського уряду. Її команда уже отримала запрошення від Верховної Ради.

“Ми хочемо переконати офіційну Україну… Не те щоб переконати — хочемо донести нашу точку зору: щоб режим впав, щоб змусити його почати спілкування з білорусами, потрібен максимальний тиск — політичний, економічний. Україна в цьому питанні може зробити дуже багато”, — переконана Тихановська.

Вона подякувала українцям за те, що ті гостинно прийняли білорусів, які були змушені тікати від репресій режиму Лукашенка.

“Україна відіграє істотну роль у житті Білорусі, і ми знаємо про наші добросусідські відносини. Але якщо український уряд, українці в цілому будуть голосніше висловлюватися про Білорусь, ми будемо дуже вдячні”, — підсумувала опозиціонерка.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини