Гори-гори ясно: на Львівщині стартував галицький варіант відомого американського фестивалю “Burning Man”

885

Настала осінь і поля на Галичині запалали ясним вогнем, а довколишні автомагістралі окутало димом. Вогнем місцеві селяни борються із сухим бадиллям, яке залишилося на полях після аграрних робіт. Водночас природа потерпає, водії лаються. А розв’язанням цієї одвічної проблеми займаються…користувачі на сторінках соцмереж.

Фотограф Юрій Данчишин порівняв “опалювальний період” на галицьких полях із всесвітньовідомим американським фестивалем “Burning Man” (на тиждень в пустелі Блек-Рок у штаті Невада встановлюються твори сучасного мистецтва, деякі з них спалюються творцями до закінчення «Burning Man»)

Фото: Yurko Dyachyshyn

“#ПарафіяльніГалицькіНовини
Тим часом, поки Apple презентував нові смартфони, на парафіях Галичини вже стартувала традиційна щорічна галицька версія фестивалю «Burning Man» (того шо в штаті побратимі Невада) Не зважаючи на осуд фейсбук громадськості попередніх років, цьогорічний фестиваль у зв’язку зі сприятливими погодніми умовами, обіцяє зібрати рекордну кількість учасників;)) як стало відомо з дуже власних джерел, вчора автобан Львів-Золочів був окутаний димом і водії мали змогу зблизька ознайомитися з інсталяціями учасників “Галицького Burning Man”, у свою чергу водії сигналили та вугукували слова у вигляді матюків в підтримку фестивальників)) 🙂

Один з учасників відверто розповів: “Я не можу нічого з собою вдіяти, це генетично закладено, кожної осені як бачу на городі сухе картоплиння чи інші придатні до горіння матеріали, то відразу біжу за сірниками і починаю “творити”, так само як це робили мої предки”.
Зі слів відомого фейсбук експерта, фестиваль триватиме щонайменше до кінця жовтня, тому всі охочі ще зможуть оглянути інсталяці чи навіть прийняти участь!!!

Фото: Yurko Dyachyshyn


Довідка: “Галицький Burning Man” є набагато древнішим традиційним фестивалем ніж той, що проходить в пустелі Блек-Рок (Невада, США), що правда, відрізняєтся від амереканського дещо одноманітнішими інсталяціями, які майже не змінюются вже десятки років;))
Також “Галицький Burning Man” є одним з олюблених фестивалів і поступається популярністю лише таким потужним заходам з великим фінансуванням як Різдво та Великдень)) :-)”

Роксоляна Панич для Україна Неймовірна