Люди! Покажіть це можновладцям – Зникнення лісів показали з супутника

3669
DCIM100MEDIADJI_0639.JPG

На Закарпатті захисники природи зняли близько 50 гектарів зрубаного лісу.

“Ще 13 гектарів тут почали рубати незважаючи на “період тиші”. Зараз ведеться слідство”, – йдеться на сторінці Всесвітнього фонду природи WWF в Україні в Facebook.

У фонді уточнили, що зйомка зроблена в експедиції в Усть-Чорнянське лісництво (Мокрянське лісомисливське господарство) спільно з представниками Держекоінспекції та журналістами.

Масштаби вирубки в Усть-Чорній

Ви, напевно, бачили прямі включення Лісової варти із Закарпаття. Наша команда і Державна екологічна інспекція України у супроводі Головне управління Національної поліції в Закарпатській області таки потрапили на лісосіку, куди нас намагалися недопустити. Журналістам Стоп корупції Телеканал ZIK Texty.org.ua також вдалося туди дістатися – комусь вночі, а комусь – непомітно вдень.За допомогою дрона ми відзняли побачене, а це – близько 50 гектарів суцільно зрубаного лісу. Ще 13 гектарів тут почали рубати незважаючи на "період тиші". Зараз ведеться слідство. Більше про виїзд та порушення, які Лісова варта зафіксувала разом з інспекторами тут: http://bit.ly/2JWqj9k

Gepostet von WWF в Україні am Montag, 18. Juni 2018

Також наголошується, що лісорубні квитки були виписані більш ніж на 20 ділянок, кожен з яких площею менше 1 га. Це викликало підозру про можливість порушення закону “Про оцінку впливу на навколишнє середовище”.

Згідно з цим законом, при рубці на території понад 1 га є обов’язковим є проведення громадських слухань. Тому експерти звернулися із заявою до Державної екологічної інспекції про необхідність здійснити термінову перевірку цієї території.

“Коли нам нарешті вдалося потрапити на місце, ми були вражені масштабом суцільних вирубок. Також, незважаючи на “період тиші”, з 7:00 до 12:00 невідомі особи вирубали близько сотні дерев. Вибірково оглянувши пні свіжозрізаних дерев, ми виявили, що відсоток хворих дерев може бути значно менше, ніж зазначений в документації “, – розповів Дмитро Карабчук, координатор проекту “Лісова варта” WWF в Україні.

Фото з відкритих джерел

Джерело: Обозреватель

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини