Глядача не обдуриш: Марина Круть розповіла про участь у нацвідборі Євробачення

1139

Чуттєва Марина Круть стала фавориткою першого півфіналу нацвідбору на Євробачення-2020. Співачка отримала найвищі бали за результатами суддівського та глядацького голосування.

Дівчина виступила з двомовною піснею “99”. Це композиція про те, що кожен із нас може впасти, проте ми всі маємо 99 причин для того, щоб піднятися і продовжити свій життєвий шлях. Після перемоги у півфіналу співачка написала слова подяки за підтримку та віру у своєму Instagram, – пише Газета.юа.

Марина наголосила, що це був неповоротний день для її життя. Водночас співачка заявила, що може виступати краще і зробить це у фіналі.

“Я за чесність. Заспівати можу краще. І це планую зробити у фіналі. Хвилювання спочатку трошки потрясло голос, і я це визнаю. Я маю два тижні, щоб виправити ситуацію. Для того, аби бачити контраст – скидаю вам відео із ген прогону”, – написала вона.

Марина розповіла, що вважає вокальні дані лише частиною професіоналізму, окрім них є ще багато важливих деталей.

“Глядача не обдуриш і енергію, яка йде від артиста, не купиш. І світло в очах музиканта є найпотужнішим світлом на сцені”, – каже артистка.

Вкінці посту Марина подякувала своїй команді та глядачам, без яких нічого б не вийшло.

“Я була чорною конячкою, на яку ніхто не ставив і в яку ніхто не вірив. До останнього. З іншого боку, у мене був потужний супорт – від вас, люди, яких знаю. Уся моя команда, яка розганяла пил сумніву і завжди стояла за спиною. Попереду у нас стрибок вище голови. Спасибі вам”, – пише Марина.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини