Герой нашого часу: Юнак у Дніпрі врятував песика, що тонув у крижаній воді

1183

Рятувальники винагородили сміливця спеціальним подарунком…

У Дніпрі перехожий пірнув у озеро, аби врятувати чужого песика. Тварина вже йшла під воду. Ризикнути життям задля порятунку собаки він наважився єдиним з багатьох свідків. У Дніпрі він був лише кілька годин. Щойно приїхав сюди з Києва у справах. Проте до столиці тепер повертається не лише здоровий та задоволений, а й з подарунками, йдеться в ТСН.Ранок, повідомляє ТСН.

На відео з камер спостереження видно, як у саму холоднечу на очах десятків людей чоловік пливе озером у дитячому парку в середмісті Дніпра. На вулиці близько нуля. В руці песик, врятований за мить до вірної смерті. Чоловік подолав майже сто метрів у крижаній воді, поки примчали рятувальники.

«Тіло паралізується. Мозок відключається. Ти не знаєш, що тобі робити, просто пливеш, просто намагаєшся назад. Настільки було холодно», – каже рятівник Владислав Шпаченко.

Цвергшнауцер Мотя під час вранішньої прогулянки погналася за пташками, вибігла на кригу і провалилася. 23-річний Владислав, кухар-кондитер за фахом, без вагань скинув куртку і пірнув. Він щойно приїхав у справах до Дніпра. У парку була зустріч із другом.

«Я ще й спізнився! Прийшов би я вчасно, ми б просто пройшли і все. Можливо, собачка б потонув», – розмірковує Влад.

Кажуть, спочатку почули сильне скавчання. А потім побачили песика, що вже не міг триматися лапками за кригу.

«Він починає йти під воду! І госпорарка цієї собаки, вона вже сама починає знімати куртку і збирається пірнати. Був відчай», – додає свідок.

Батько-прикордонник навчив плавати, мама – фельдшер швидкої – не бути байдужим до біди. Владислав зізнається, холодної води насправді боїться.

Рятувальники, що прибули на виклик, не лише відігріли героя, а й нагородили. За врятоване життя із ризиком для власного.

«Щоб ви зігрівались, тут все вам зробили. Не спиртне! Це термос, щоб після таких героїчних вчинків міг попити гарячого чаю», – додають рятувальники.

Без жодних ознак застуди після героїчного запливу киянин Владислав таки рушив у справах. Рятувальники кажуть, чекають у своїх лавах, якщо захоче змінити фах. А от власниця Моті і досі не може оговтатися. Плаче від щастя і дякує рятівнику чотирилапого улюбленця.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини