Генпрокуратура повідомила про підозру у держзраді Медведчуку

667

Народному депутату фракції “Опозиційна платформа – За життя” Віктору Медведчуку Офіс генерального прокурора хоче вручити нову підозру, щоб заарештувати, заявив його колега з фракції нардеп Ренат Кузьмін.

“За новою підозрою Медведчуку та черговою спробою його заарештувати влада намагається заховати корупційний скандал із офшорами Зеленського. Сьогодні шахраї з ДБР повісткою викликали Медведчука нібито для ознайомлення з матеріалами давно вже закінченої кримінальної справи про державну зраду та порушення правил ведення війни, а інші шахраї з Генпрокуратури вломилися до ДБР і незаконно намагалися пред’явити Медведчуку нову підозру в державній зраді та сприянні тероризму. І справа навіть не в процесуальних порушеннях, яких допущено безліч. І навіть не в абсурдності обвинувачень”, – написав Кузьмін у своєму Telegram-каналі в п’ятницю, передає Interfax Україна.

За словами нардепа, пред’явленням підозр та спробою заарештувати Медведчука “влада цинічно намагається відвернути увагу громадськості від “пандорського” скандалу із Зеленським”.

“Адвокати Медведчука сьогодні не дозволили прокурорам порушити закон і вручити йому нову підозру. Прокурори обмежилися лише врученням повістки про виклик на понеділок. Тепер уже очевидно, що в понеділок Медведчуку вручать таки нову підозру і вимагатимуть у суді його арешту або внесення божевільної застави в мільярди гривень”, – заявив Кузьмін.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини