“Гендиректором “Укроборонпрому” хочуть призначити Тихонова, який підкуповував нардепів в інтересах Януковича” – Левченко (відео)

170

Генеральним директором Державного концерну “Укроборонпром” хочуть призначити Сергія Тихонова, який зараз є завідувачем відділу Головного департаменту з питань національної безпеки і оборони в Офісі Президента.

Про це повідомив в Facebook екснардеп Юрій Левченко, передає Цензор.НЕТ.

“Людину, яка підкуповувала народних депутатів в інтересах Януковича, а зараз є підлеглим Єрмака, хочуть призначити Генеральним директором Державного концерну “Укроборонпром”, – так прокоментував Левченко можливе призначення.

За його словами, з Тихоновим 9 вересня прем’єр Шмигаль провів співбесіду і передав подання до Офісу Президента на його призначення генеральним директором “Укроборонпрому”.

Левченко звертає увагу на те, що в 1998 році Тихонов був обраний народним депутатом України 3 скликання від “Прогресивної соціалістичної партії України” (Наталії Вітренко), № 9 у списку. Потім він став членом “Партії Регіонів” і в 2002 році балотувався до Верховної Ради у списку блоку “За єдину Україну!” в який входила “Партія Регіонів”.

“Але в його біографії є ОСОБЛИВО “пікантний” епізод. Під час гучного скандалу із купівлею регіоналами депутатів-“тушок” у Парламенті одразу після дострокових виборів 2007 року – на етапі формування парламентської коаліції – у ЗМІ розійшлася інформація, що помічник Віцепрем’єр-міністра Андрія Клюєва Сергій Тихонов давав багатомільйонні хабарі депутатам за вихід з фракції БЮТ”, – пише екс-нардеп.

“Проаналізувавши інформацію з відкритих джерел, а саме – матеріали прихованої відеозйомки підкупу, яку здійснили і оприлюднили депутати від БЮТ в 2007 році, наша команда “Народовладдя” виявила, що це саме той Сергій Тихонов, якого зараз хочуть призначити Генеральним директором Державного концерну “Укроборонпром”, – додав він.

Людину, яка підкуповувала народних депутатів в інтересах Януковича, а зараз є підлеглим Єрмака, хочуть призначити Генеральним директором Державного концерну «Укроборонпром»Враховуючи, що брат Єрмака торгував посадами, в принципі не дивно, що Керівник Офісу Президента хоче просунути на ключову державну посаду таку людину.Мова йде про Сергія Тихонова – чинного завідувача відділу Головного департаменту з питань національної безпеки та оборони в Офісі Президента – з яким 9 вересня прем'єр Шмигаль провів співбесіду та передав подання до Офісу Президента на його призначення Генеральним директором «Укроборонпрому» У 1998 році Тихонов був обраний народним депутатом України 3 скликання від «Прогресивної соціалістичної партії України» (Наталії Вітренко), № 9 у списку. Потім він став членом «Партії Регіонів» і в 2002 році балотувався до Верховної Ради у списку блоку «За єдину Україну!» в який входила «Партія Регіонів».https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2002/webproc3vbfe6-2.html?kodvib=400&kodkand=3299Але в його біографії є ОСОБЛИВО "пікантний" епізод. Під час гучного скандалу із купівлею регіоналами депутатів-"тушок" у Парламенті одразу після дострокових виборів 2007 року – на етапі формування парламентської коаліції – у ЗМІ розійшлася інформація, що помічник Віце-прем'єр-міністра Андрія Клюєва Сергій Тихонов давав багатомільйонні хабарі депутатам за вихід з фракції БЮТ.https://politics.segodnya.ua/politics/vojna-kompromatov-bjut-pro-podkup-brodckij-pro-baptictov-83626.htmlПроаналізувавши інформацію з відкритих джерел, а саме – матеріали прихованої відеозйомки підкупу, яку здійснили і оприлюднили депутати від БЮТ в 2007 році, наша команда Народовладдя виявила, що це САМЕ ТОЙ Сергій Тихонов, якого зараз хочуть призначити Генеральним директором Державного концерну «Укроборонпром».Тихонов – вкрай непублічна людина, в Інтернеті є дуже мало його фото. Утім, дві його фотографії надаємо для порівняння (в коментарях).Вимагаємо від Президента та Кабінету Міністрів України, а також у правоохоронних органів офіційної реакції на оприлюднену нами інформацію та недопущення призначення такої особи на керівника стратегічно важливого для України підприємства!P. S. Цей допис НЕ означає, що Абромавичус – молодець. Навпаки! Але не треба змінювати "шило на мило"…P. P. S. Звертаємо Вашу увагу на те, що наша команда Народовладдя абсолютно незалежна від будь-яких олігархічних кіл і ми не маємо жодних корупційних надходжень – саме це дозволяє нам говорити абсолютно відверто про все, що відбувається в Україні, тому, якщо у вас буде можливість підтримати нас фінансово, завітайте, будь ласка, на цю сторінку: https://narodovladdia.com/donate 😉 Будь-яка, навіть найменша, сума пожертви від звичайних українців має для нас величезне значення!#лицемірство_Зе #гетьЄрмака #Укроборонпром #команда_Левченка #Народовладдя

Gepostet von Юрій Левченко am Donnerstag, 10. September 2020

Левченко заявив, що вимагає від президента, уряду і від правоохоронних органів офіційну реакцію “на опубліковану інформацію та недопущення призначення такої особи на посаду керівника стратегічно важливого для України підприємства”.