Фото львів’янина потрапило у десятку кращих фотоісторій року за версією National Geographic

900

Репортаж львівського фотографа Артура Абраміва з гірського села Волосянка увійшов у ТОП-10 історій 2020 року за версією National Geographic Traveller.

Про це Артур Абрамів повідомив у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Моя фотоісторія увійшла в 10 найкращих фотоісторій року про мандрівки за версією журналу National Geographic Traveller», – написав фотограф.

Як зазначено в журналі National Geographic Traveller, Абрамів поїхав в Карпати, щоб «близько познайомитися з місцевими мешканцями Волосянки, села, яке не хвилює пандемія». 25-річний фотохудожник зізнається, що його надихають гори.

«Волосянка – курортне селище з горбистими пагорбами і нескінченними зеленими пасовищами, розташоване у Львівській області в Українських Карпатах, тут проживає не більше 1500 жителів. Незважаючи на частий приплив міських туристів, які записуються на пішохідні стежки, гірські експедиції, в селі офіційно не зареєстровано жодного випадку COVID-19. Щомісяця з 2015 року український фотограф-документаліст Артур Абрамів залишає свої міські пейзажі Нового Розділу, щоб дослідити іншу частину гірського хребта», – зазначили редактори журналу.