Facebook заблокував понад сотню ботів, які підтримували Зеленського та “Слуг народу”

1137

Facebook повідомив про видалення в квітні 105 профілів, 24 сторінки і п’ять акаунтів в Instagram, пов’язаних з партією “Слуга народу”.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

“Це не була велика мережа за чисельністю фоловерів. Окрім підтримки партії і президента, мережа займалася критикою опозиційних партій та політиків, зокрема Порошенка та Кличка. Мережа витратила понад $200 тис на онлайн-рекламу”, – повідомила менеджерка Facebook із публічних політичних питань в Україні Катерина Крук.

Також компанія припинила діяльність мережі, на яку звернуло увагу Федеральне бюро розслідувань США. Мережа, яка складалася з 477 акаунтів, 363 сторінок, 35 груп і 29 Instagram-профілів, працювала в інтересах діячів різного спрямування – від депутата Верховної Ради Андрія Деркача та політолога Петра Журавля, проти яких запроваджені санкції США, до депутата Верховної Ради Олега Кулініча та експрем’єра Володимира Гройсмана.

Підставою для видалення названа “скоординована неавтентична поведінка”. Це поняття у Facebook тлумачать як “зусилля для маніпулювання публічними дебатами, де фальшиві акаунти є основними для операції”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини