Facebook офіційно перейшов з Kiev на Kyiv

1400

Відтепер Facebook використовуватиме правильну транслітерацію столиці України – Kyiv, а не Kiev.

До послаблення карантину не готові 9 областей та Київ | Українська ...

Про це повідомили у МЗС, передає Укрінформ.

Як зазначається, нженери соцмережі переключили все на використання Kyiv. Раніше, якщо ви хотіли відмітити нашу столицю, то першою опцією за визначенням алгоритм пропонував Kiev. Віднині це буде Kyiv – адреси та місця, в яких згадується столиця України, будуть використовувати саме таку транслітерацію з української, а не російської мови.

“Те саме з чек-інами (відмітками відвідання місць). Користувачі будуть бачити першою пропозицією саме Kyiv. Навіть якщо шукали неіснуючий Kiev”, – розповіли у МЗС.

Вже виставлені у минулому теги та відмітки ще існують — їх не можна поміняти «заднім числом». Але віднині наша столиця писатиметься правильно, і саме таке правильне написання Kyiv соцмережа буде підказувати користувачам.

Нагадаємо, інформаційна кампанія #CorrectUA, ініційована Міністерством закордонних справ України, стартувала у жовтні 2018 року. МЗС закликає іноземні офіційні установи та комерційні компанії відмовитися від використання заснованих на російській транскрипції назв українських міст і перейти на коректні: Kyiv, Odesa, Kharkiv, Lviv, Zaporizhzhia. У межах кампанії запущено флешмоб #KyivNotKiev.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини