Естонія передала Збройним Силам України мобільний польовий шпиталь Role 2

449

8 лютого Німеччина та Естонія передала Збройним Силам України мобільний польовий шпиталь Role 2.

Про це повідомила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр на своїй сторінці у Фейсбук, передає АрміяInform.

Українській делегації було урочисто передано символічного ключа від мобільного польового шпиталю. Ганна Маляр від імені України висловила щиру вдячність за такий спільний подарунок Естонії та Німеччини.

«У церемонії підписання договору дарування на військово-морській базі Сил оборони Естонії взяли участь Міністр оборони Естонської Республіки Кейл Лаанет, заступник Міністра оборони України Ганна Маляр та Посол Федеративної Республіки Німеччина в Естонії Крістіне Хохман», – йдеться в повідомленні.

За словами заступниці Міністра оборони України, вона разом з командувачкою Медичних сил ЗСУ бригадним генералом Тетяною Остащенко везуть ключ від госпіталя в Україну.

«Для нас дуже важлива допомога у сфері військової медицини. В Україні восьмий рік триває російсько-українська війна. За цей час загинуло 13 тисяч українських громадян. Ще 30 тисяч були поранені під час цієї війни. І, судячи з усього, Путін не збирається цю війну припиняти. Ми високо цінуємо ту допомогу, яку нам надає Німеччина та Естонія в лікуванні наших поранених та в сфері військової медицини. Разом з тим, ми б хотіли, щоб поранених було менше, а тому сподіваємося, що разом з цією допомогою будуть розблоковані закупівлі зброї для України в Агенції НАТО з підтримки та постачання», — цитує Ганну Маляр Міністерство оборони України.

Своєю чергою, Міністр оборони Естонської Республіки висловив слова підтримки Україні у її непохитній позиції у відстоюванні суверенітету та територіальної цілісності, а також у євроатлантичних прагненнях нашої держави.

Україні передано мобільний польовий шпиталь Role 2 виробництва Естонії для прискореного розгортання та використання в польових умовах, який забезпечує надання медичної допомоги на рiвнi бригади. Усi модулі потребують 20 хвилин часу на розгортання та згортання. Вони можуть використовуватися по одному, а також разом для обладнання польового шпиталю.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини