Епіфаній відреагував на заяву штабу Зеленського про підтримку ПЦУ

5158
Епіфаній

Нещодавно у штабі шоумена та кандидата у президенти України Володимира Зеленського заявили про підтримку Православної церкви України та історичність події надання Томосу.

Голова ПЦУ Епіфаній при цьому зазначив, що про підтримку особисто з вуст кандидата нічого не чув, повідомляє “Прямий”.

Так, радниця Зеленського на одній із прес-конференцій зазначила, що “Україна – світська держава, але отримання Томосу є дуже важливим для нашої самоідентичності”. За її словами, держава повинна і буде захищати ці питання.

Зі свого боку митрополит Київський і всієї України зазначив, що оцінювати тут варто не обіцянки, а реальні справи, “які були зроблені свого часу і будуть робитись в майбутньому”.

Тому я би не хотів, щоб на цьому питанні в майбутньому спекулювали. Але реально оцінювали людей за їхніми вчинками: хто і що зробив реально, а не обіцяє в майбутньому щось зробити,
– зазначив він.

Очільник Української греко-католицької церкви звернувся до українців напередодні другого туру виборів президента – закликав “відрізняти віртуальне від реального”. Зазначимо, митрополит Епіфаній благословив до молитви в усіх храмах України за справедливі вибори, за мир та єдність. Триватимуть вони до закінчення виборчого процесу.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини